Servis - Inštalácie - Opravy

Ponúkame Vám profesionálny servis výpočtovej techniky.Záručné aj pozáručné opravy, inštalácie na tovar zakúpený od nás a aj od iných dodávatelov. Inštalácie operačných systémov , rôznich softwarov a aplikácií. Ponúkame servis v našich priestoroch ako aj priamo u Vás na pracovisku alebo v domácnosti. Inštalácie, servis a servisné prehliadky fiskálnych tlačiarní a registračných pokladníc - viac v sekcii Pokladne a fiskálne tlačiarne. Servis poskytujeme pre počítače, notebooky, tlačiarne, multifunkčné zariadenia, monitory, počítačové siete, wifi siete, bezpečnostné IP kamery a v podstate pre väčšinu výpočtovej techniky.

Cenník servisných prác:

  1. Servis výpočtovej techniky v našich priestoroch - 20€/hod bez dph/(24€ s dph)
  2. Servis výpočtovej techniky v priestoroch zákazníka - 25€/hod bez dph/(30€ s dph)
  3. Diagnostika závady v našich priestoroch (max. do 30 min ) - zdama
  4. Diagnostika závady v našich priestoroch (viac ako 30min.) - 20€/hod bez dph/(24€ s dph) - na toto spoplatnenie upozorníme zákazníka vopred
  5. Diagnostika závady v priestoroch zákazníka - 20€/hod bez dph/(24€ s dph)
  6. Servis výpočtovej techniky online cez vzdialené pripojenie  - 20€/hod bez dph/(24€ s dph)
  7. Servis a inštalácie fiskálnych tlačiarní a reg. pokladníc - viac v sekcii: Pokladne a fiskálne tlačiarne
 

Dopravné náklady

Dopravné náklady pri servisnom výjazde máme zdarma v rámci miest a okolia Bratislava, Pezinok, Modra, Senec pokiaľ sa jedná o servis výpočtovej techniky v priestoroch zákazníka. Nevzťahuje sa v prípade ak sa jedná o reklamáciu riešenú v priestoroch zákazníka, prípadne vyzdvihnutie reklamovaného tovaru na adrese zákazníka. Pri ostatných servisných výjazdoch si účtujeme paušálnu cenu 0,30€/km bez dph/(0,36€ s dph) z adresy našej firmy na adresu vykonania servisného zásahu.