Kvalitná repasovaná výpočtová technika, to znamená - repasované PC, repasované notebooky,  repasované monitory, repasované tlačiarne, repasované pokladničné tlačiarne POS, komponenty do počítačov,  to všetko nájdete v našej ponuke. Zastúpené sú hlavne svetové značky DELL, IBM, HP, Fujitsu, Lenovo, Apple, Toshiba a iné. Všetky zariadenia v našej ponuke sú dôkladne vyčistené, hardvérovo i softvérovo testované, reinštalované  a 100%-tný produkt je následne určený k predaju.

Naša repasovaná výpočtová technika je z profesionálnej rady - takzvaná business trieda(business class), teda okrem vynikájúceho výkonu je vybavená nadštandardnými vlastnosťami, napr. najkvalitnešia osadená elektronika, spevnená kovová konštrukcia pre časté prenášanie, nadštandardná výdrž batérie, špeciálne prvky ochrany dát, ochrana voči mechanickému poškodeniu a pod.

Nákup repasovaného modelu je lepšou voľbou ako nákup lacnej noname techniky. Výhodou repasovanáj výpočtovej techniky je pomer nízka cena, slušný výkon, kvalita a 24 mesačná záruka rovnako ako u nových zariadení. Nezanedbateľný a dôležitý aspekt je i ohľaduplný prístup k životnému prostrediu

Naša spoločnosť je registrovaná v programe Microsft RRP (Registered Refurbisher Program).
Na základe tohto členstva Vám vieme poskytnúť originál licencie Microsoft Windows a Office, predurčené výhradne na repasovanú výpočtovú techniku(repasované PC  a notebooky)v súlade s podmienky tohto programu.