Kvalitná repasovaná výpočtová technika, to znamená - repasované PC, repasované notebooky,  repasované monitory, repasované tlačiarne, repasované pokladničné tlačiarne POS, komponenty do počítačov,  to všetko nájdete v našej ponuke. Zastúpené sú hlavne svetové značky DELL, IBM, HP, Fujitsu, Lenovo, Apple, Toshiba a iné. 

Naša repasovaná výpočtová technika je z profesionálnej rady - takzvaná business trieda (business class). Sú to počítače z celého sveta, ktoré boli používané hlavne v bankovom sektore, či v poisťovniach. Každá pc technika u nás prejde vonkajším aj vnútorným prečistením, niektoré súčiastky sa vymenia za nové, aby mohli prejsť hardvérovým i softvérovým testovaním. Keďže ide o Business triedu, okrem vynikájúceho výkonu je repasovaná pc technika vybavená nadštandardnými vlastnosťami, napr. kvalitnešie osadená elektronika, spevnená kovová konštrukcia pre časté prenášanie, nadštandardná výdrž batérie, špeciálne prvky ochrany dát, ochrana voči mechanickému poškodeniu a pod.

Nákup repasovaného modelu je lepšou voľbou ako nákup novej lacnej techniky. Výhodou repasovanej výpočtovej techniky je skvelý pomer medzi nízkou cenou, výborným výkonom a vysokou kvalitou.Taktiež nezanedbateľná výhoda je nadštandardná 24 mesačná záruka, ktorú ponúkame našim zákazníkom rovnako ako u nových zariadení. Veľmi dôležitý aspekt je i ohľaduplný prístup k životnému prostrediu.

Naša spoločnosť je registrovaná v programe Microsft RRP (Registered Refurbisher Program).
Na základe tohto členstva Vám vieme poskytnúť originál licencie Microsoft Windows a Office, predurčené výhradne na repasovanú výpočtovú techniku(repasované PC a notebooky).